"Metropole" , Naktsmītnes

Apraksts

Metropole Hotel – visvēsturiskākā viesnīca Rīgā, ietverot gan vēsturisku eleganci, gan mūsdienīgu komfortu. Šī ģimenes īpašumā esošā viesnīca, kas ir ideāli piemērota vieta darījumu ceļojumam vai brīvdienu pavadīšanai Rīgā, tika uzcelta 1871. gadā bet 1992. gadā to pilnībā atjaunoja ar Skandināvu stila dekora elementiem.

"Šajā mūsdienu komforta oāzē var just nelielu vēstures auru. Mājīga ģimenes stila atmosfēra, draudzīgs personāls - garantija, ka gūsiet brīnišķīgu iespaidu par Rīgu.” Šis ir īss komentārs no viesnīcas viesu grāmatas.

85 plašas ērtas istabas ar mini bāru, sienas skapi, satelīttelevīziju, pulksteni – radio, telefonu, fēnu, vannas istabu ar dušu. Pieejams WI – FI bezvadu internets.
Atrašanās vieta: Rīgas pašā centrā Vecrīgā, netālu no Nacionālās Operas, iepirkšanās centra un Rīgas nakts izklaides vietām.

Bezmaksas apmeklējumi: Fitness centrs, sauna. Darījumu centrs. Pieejamas tikšanās un konferenču telpas.
Columbine Restaurant: piedāvā jebko no izsmalcinātu, gastronomisku vieglo uzkodu A la Carte klāsta. Šajā viesmīlīgi apkalpojošajā Columbine Restaurant kā neatņemama daļa ir pakalpjumu pielāgošana klienta vēlmēm. Amata meistari ir pieredzējuši Latvijas pavāri – dažādu Starptautisku kulinārijas tradīciju un ēdienu veicinātāji – galvenokārt Skandināvu un Franču virtuves. Garantējam izcila vīna piedāvājumu. Vīnu Asociācijas prezidents Latvijā, kurš strādā Columbine Restaurant, nodrošinās lieliskas kvalitātes un labas cenas vīnu.

 Tuvākās vietas

Pakalpojumi

Naktsmītnes

  • viesnīca

Pirtis

  • sauna

Aktīvā atpūta

  • sporta zāles

Restorāni, krogi...

  • restorāns

Telpas...

  • konferencēm / semināriem
  • viesībām / banketiem

 

 Foto

 

Ieraksts drukāts no www.kodarit.lv