"Majori" , Naktsmītnes

Apraksts

Viesnīca „Majori” plāno vērienīgus rekonstrukcijas darbus


Viesnīca „Majori" Jūrmalā, Jomas ielā 29, apmeklētājiem būs slēgta, sākot no 2006.gada 1.novembra, kad tiks uzsākta sagatavošanās vērienīgiem rekonstrukcijas darbiem, ko paredzēts veikt nepilnu trīs gadu laikā.

Jūrmala ar katru gadu kļūst arvien skaistāka un sakoptāka – nu pienākusi kārta vienam no Jūrmalas simboliem – Majoru viesnīcai.

„Jūrmalniekiem un pilsētas viesiem ir svarīgi, lai tiktu izveidots ne tikai pievilcīgs tūrisma objekts un produkts, bet vienlaikus nākamajām paaudzēm tiktu saglabāts arī unikāls arhitektūras piemineklis, kas kļuvis par Jūrmalas pilsētas tēla neatņemamu sastāvdaļu,” uzsver Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma un ārējo sakaru nodaļas vadītājas vietniece Aleksandra Pugina.

Noslēgusies līdz šim veiksmīgākā vasaras tūrisma sezona viesnīcas „Majori” vēsturē. Viesnīcas direktore Dace Vanaga to skaidro ne tikai ar aktivitātes palielināšanos tūrisma nozarē kopumā, bet arī ar jauniem un radošiem piedāvājumiem, kas ieinteresēja ģimenes, svinību un pasākumu rīkotājus. Direktore teic, ka darbības intensitātes palielināšanās, kā arī viesu ierosinājumi norādīja uz vajadzību pēc pārmaiņām, tāpēc tika pieņemts lēmums uzsākt rekonstrukciju.

Atjaunotā viesnīca „Majori” partnerus un viesus uz atkalredzēšanos gaidīs 2009.gadā.


 Tuvākās vietas

Pakalpojumi

Naktsmītnes

  • viesnīca

 

 Foto

 

Ieraksts drukāts no www.kodarit.lv