"Salt`n pepper" , Restorāni, krogi...

Apraksts

Brokastis
Jau 8.30 bāra viesiem ir iespēja sākt dienu ar "zviedru brokastu galdu". Samaksājot par brokastīm Ls 2,45 Jūs saņemat kafiju par brīvu! Sestdienās un svētdienās, kā arī svētku brīvdienās brokastis no 9:00 līdz pat 14:00 (brokastis nav iespējams nogulēt!).Paralēli tiek piedāvāti arī brokastu speciālie ēdieni (no Ls 0,95 līdz 2,55).
Alus galds
Fantastiska iespēja svinēt jebkādus svētkus draugu lokā pie pašapkalpošanās alus galda, kura vidū ir alus krāns ar skaitītāju. Paši lejam, paši dzeram un pašiem arī jāmaksā! Esam parūpējušies arī par alus uzkodām - pieejamas dažādas uzkodu plates. Visērtāk pie galda justos 10 -12 cilvēki.
Līdzņemšana
Ja esat paēduši, atcerieties arī par mājiniekiem vai darba kolēģiem! Iegādājieties ēdienus līdzņemšanai!
Banketi
Mēs rīkojam banketus un sniedzam servisu - uzņemoties atbildību par pasākumu organizēšanu Jūsu izvēlētā vietā un stilā. Mūsu sadarbība varētu veidoties piezvanot Normundam Maļinovskim 7226835 vai 6391122. Lai varētu precīzāk sagatavot piedāvājumu un rast labāko tā risinājumu. Neaizmirstiet, ka saņemt piedāvājumu un parunāties ar banketu menedžeri neko nemaksā! Mēs esam par klienta laika un līdzekļu samērīgi taupīšanu un nebaidāmies ieteikt risinājumus. Uzņemoties atbildību par pasākumu, mēs rūpēsimies par Jūsu viesu labsajūtu.

 Tuvākās vietas

Pakalpojumi

Restorāni, krogi...

  • banketu apkalpošana
  • bārs

Telpas...

  • viesībām / banketiem

 

 Foto

 

Ieraksts drukāts no www.kodarit.lv