"Rīga apartaments" , Naktsmītnes

Apraksts

Kompānija
BookApartment.eu uzsāka savu darbību 2000.gadā atverot vairākus restorānus Rīga, pazīstamākie no tiem ir bijuši Zeppelin GmbH, Casablanca, šobrīd muzikālais restorāns Nekādu problēmu. Paralēli tam, atbildot uz lielo pieprasījumu viesu izmitināšanas nozarē, kompānija piedāvāja īstermiņa īrei sev piederošos dzīvokļus, īsā laikā kļūstot par tirgus līderi šajā jomā. Mēs piedāvājām un arī šobrīd piedāvājam 20 sev piederošus dzivokļus īstermiņa īrei Vecrīgā. 2006.gadā kompānija izveidoja šo rezervācju portālu, kas deva iespēju mūsu viesiem izmantot ne tikai mums pašiem piederošos dzīvokļus, bet arī izīrēt tos tiešsaistē no daudziem citiem īpašniekiem, tādejādi ievērojami paplašinot mūsu viesu izvēles iespējas.

Šobrīd BookApartment.eu jau ir starptautiska kompānija, kas strauji paplašinās, un varam saviem viesiem piedāvāt apartamentus arī Viļņā, Tallinā, Prāgā, Varšavā un daudzās citas pilsētās.

Komanda
Lai nodrošinātu maksimāli augstu klientu apmierinātību, mūsu kompānijā ir izveidotas klientu servisa komanda, rezervāciju pieņemšanas komanda kā arī dzīvokļu īpašnieku atbalsta komanda.

Vīzija
Mūsu rezervācijas sistēma „BookApartment.eu” ir radīta, lai nodrošinātu tiešsaisti starp daudzajiem īres dzīvokļu īpašniekiem un cilvēkiem, kas par mājokli sava ceļojuma laikā meklē ne dārgu, bet patīkamu, labi aprūpētu un mājīgu vidi.


Pakalpojumi

Naktsmītnes

  • apartamenti

 

 Foto

 

Ieraksts drukāts no www.kodarit.lv