Meža aplis (sarkanais, 16 km)
Ja vēlaties, sevi lieki nepārpūlējot, pavadīt vairākas stundas klusā braucienā pa meža ceļiem, tad izvēlieties šo velotaku. Šīs takas baudījums rodams mierīgā, nesteidzīgā Latvijas daudzveidīgo mežu vērošanā. Uzmanīgākie vērotāji pamanīs arī kādu pastāvīgo meža iemītnieku vai tā mājvietu. Tikai velobraucējiem par godu uzstāsies neatkārtojamais putnu koris! Programma tiek mainīta katru dienu!

Šlokenbekas aplis (zilais, 17 km )
Šīs takas apmeklētājiem būs iespēja apbrīnot gan dabas, gan cilvēka radīto. Cauri mežiem velotaka Jūs aizvedīs pie Šlokenbekas muižas, kur Jūs laipni sagaidīs gan Latvijas ceļu muzejā, gan Muižas kalna ratnīcā. Visi, kas nenobīsies no nelielajām ceļa grūtībām takas sākumā, tiks bagātīgi atalgoti mērojot ceļu caur saulainiem mežiem gar Slocenes upi. Iesakām uz brīdi apstāties un uzmanīgi pavērot upes ieleju – mežonīgā upīte un mitrās pļavas otrā krastā ir vērtīgas dabas teritorijas, kurās mājo arī aizsargājami augi un dzīvnieki.

Lustūžkalna aplis (oranžais, 22 km)
Šis maršruts piedāvā lustīgu pauguru pievārēšanu no 9 līdz 63m virs jūras līmeņa. Vēl lustīgāk to darīt būs, kad uzzināsiet, ka Lustūžkalnā lustējusies arī Ķrievijas ķeizariene Katrīna. Šeit viņai bijusi izpriecu pils un zelta kariete, kuru, lai cits to nedabūtu, viņa nogremdējusi Valguma ezerā. Lai tiktu skaidrībā par šo jautājumu, Jums nāksies pievārēt augstāko ĶNP virsotni.